Курс валют на 17 жовтня: долар і євро додали в ціні
October 17, 2019
Троє осіб загинули внаслідок отруєння небезпечними парами на Полтавщині, – ДСНС
October 17, 2019

Xiaomi випустила недорогий обігрівач, яким можна керувати через смартфон

Китайський виробник Xiaomi випустив новий продукт, що особливо актуальний перед настанням зими. Це електричний обігрівач Smartmi Electric Heater 1s.

Як пише Gizmochina, Smartmi Electric Heater 1s має потужність 2200 Вт і може швидко нагріти приміщення. На ньому можна регулювати температуру в діапазоні від 16 до 28 градусів Цельсія.

Він також має вбудований датчик, який буде підтримувати постійну температуру в приміщенні.

На батареї розмістили світлодіодний сенсорний дисплей, яким можна регулювати температуру, час, яскравість підсвічування і інші параметри. Нагрівач має ступінь захисту від вологи за стандартом IPX4.

Smartmi Electric Heater 1s

Обігрівач вже можна замовити

Фішки. Цікаво, що девайс не сильно сушить повітря, що доволі цінно серед обігрівачів. Він оснащений WiFi-модулем. А це означає, що ним можна керувати через додаток MIJIA або розумний помічник XiaoAI.

Через додаток, зокрема, можна відрегулювати температуру нагріву, а також встановити різні функції, наприклад блокування від дітей.

Ціна. Рекомендована вартість Smartmi Electric Heater 1s становить 70 доларів (1750 гривень). Новинка вже доступна для замовлення.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

Comments are closed.