НАБУ відкрило справу проти Луценка, а той назвав справу “блохою”
October 16, 2019
Підсумковий випуск новин за 22:00: Ухвалення судової реформи. Вікова дискримінація
October 16, 2019

Volvo представила повністю електричний автомобіль з системою на базі Android

Компанія Volvпровела презентацію, під час якої представила абсолютно електричного автомобіля Volvo XC40. Цікаво, що цей електрокар отримає систему на базі Android із вбудованими технологіями Google. Volvo XC40 оснащений інформаційно-розв...

Компанія Volvпровела презентацію, під час якої представила абсолютно електричного автомобіля Volvo XC40. Цікаво, що цей електрокар отримає систему на базі Android із вбудованими технологіями Google.

Volvo XC40 оснащений інформаційно-розважальною системою, яку створили на базі операційної системи Android.

Що відомо про цю унікальну систему? Вона пропонує користувачам персоналізацію, покращений рівень інтуїтивного інтерфейсу та використання нових технологій та сервісів Google. Система має такі сервіси як Google Assistant, Google Maps та Google Play Store.

Volvo XC40

Презентація Volvo XC40

Нова система інтегрована з операційною системою Android Automotive (це платформа компанії Google з відкритим кодом), тож Google Maps, Google Assistant та інші додатки будуть оновлюватись в режимі реального часу.

Окрім того, новий електрокар отримав і стандартний набір функцій Volvo On Call: попередній розігрів автомобіля, пошук машини на паркінгу, дистанційне замикання та відмикання дверей й спільне використання за допомогою цифрового ключа тощо.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

Comments are closed.