Сербський тенісист Н.Джокович став переможцем Australian Open – УНН
February 2, 2015
Супербоул-2015: “Нью-Інгленд Петріотс” обіграв торішнього … – Newsru.ua
February 2, 2015

3500 найманців із 35 танками, 90 ББМ, 60 гарматами і 32 … – Еxpress.ua

02.02.2015 08:28

Протягом останніх діб російсько-терористичні війська продовжували активні дії в районі Дебальцевського плацдарму

Як пише на своїй сторінці у “Фейсбуці” координатор групи “Інформаційний опір” Дмитро Тимчук, від спроб створення котла шляхом перерізання шляхів постачання біля “горловини” плацдарму, противник перейшов до тактики “витіснення” українських військ з даного району.

Удар завдається за двома напрямками, що сходяться – через населені пункти Чорнухине і Вуглегірськ безпосередньо на Дебальцеве – з метою змусити українські підрозділи, які знаходяться в самому місті і південніше нього, відійти на північ.

На даний момент діють як мінімум чотири тактичні групи терористів і російських найманців, які намагаються взаємодіяти між собою і організувати узгоджений наступ. При цьому дві тактичні групи діють на Вуглегірському напрямку, одна – на напрямку Чорнухиного, а в напрямку від Нікішиного здійснює фронтальний “тиск” ще одна тактична група бойовиків. Загалом в активних діях в районі Дебальцевського плацдарму на даний момент бере участь з боку супротивника порядку 3500 осіб, 35 танків, близько 90 бойових броньованих машин (ББМ).

Дії цих 4-х тактичних груп російсько-терористичних військ підтримують 3 артилерійські групи (всього до 60 гармат ствольної артилерії і близько 32 установок РСЗВ).


Світ – Новини Google

Leave a Reply