На що розраховують українці, аби гідно жити на пенсії: деталі у цифрах
October 17, 2019
Один український воїн загинув, ще одного поранено на Донбасі. За добу – 30 ворожих обстрілів, – штаб ОС
October 17, 2019

Бойовик, який обстрілював українські війська з “Граду”, проведе 10 років за ґратами

На Донеччині суд ув'язнив до 10 років бойовика-командира "Граду". Слідство встановило, що мешканець Макіївки брав участь у терористичних діях проти Збройних сил України під Донецьком, Сніжним, Горлівкою та Новоазовським.

Бойовика затримали ще у лютому 2019 року. Тоді поблизу Луганського українським військовим у ході контртерористичної операції вдалося поранити його, а згодом і затримати, повідомляє прокуратура Донецької області.

23-річного чоловіка засудили за те, що через свої ідеологічні та корисливі міркування він брав участь у незаконних терористичних формуваннях на боці донецьких бойовиків.

Слідством встановлено, що чоловік брав участь у протиправних діях проти державного ладу України ще з липня 2014 року. Тобто, з того моменту, коли йому було ще лише 18 років.

Під час судових слухань бойовик намагався вдавати з себе звичайного цивільного, який випадково натрапив на блокпост Збройних сил України, де й отримав поранення та був затриманий.

Втім суд визнав обґрунтованими докази обвинувачення про причетність чоловіка до незаконних збройних формувань та присудив йому 10 років за ґратами з конфіскацією майна.

карта окупованих територій Донбасу
Карта окупованих територій Донбасу / інфографіка 24 каналу

Comments are closed.