Маліновський віддав результативний пас у товариському матчі за “Аталанту”: відео
July 21, 2019
У “Голосі” прокоментували ймовірне прем’єрство Вакарчука
July 21, 2019

Чи піде “Європейська солідарність” в опозицію: відповідь Чийгоза

Згідно з остаточними результатами Національного екзит-полу 5-відсотковий бар'єр долають партії "Слуга народу", "Опозиційна платформа – За життя", "Європейська солідарність", ВО "Батьківщина" та партія "Голос" – 6,5%. Після початку роботи у Верховній Раді нардепи перейдуть до обговорення щодо ймовірної коаліції.

Кандидат в народні депутати від "Європейської солідарності" в прямому ефірі 24 каналу Ахтем Чийгоз розповів про плани партії на найближчі роки.

Зокрема він дав відповідь на питання про те, чи піде політсила в опозицію. Адже напередодні в "Слузі народу" неодноразово заявляли, що не утворюватимуть коаліції з партією п'ятого президента Петра Порошенка.

– Я скажу зараз свою особисту думку, я її часто повторюю. Я не можу бути у своїй країні, в себе вдома, в опозиції. Я активний, як і всі у нашій команді. 

Якщо обрані сьогодні партії збиватимуть курс й житимуть реваншем чи створюватимуть серйозні виклики перед нашою країною, скоріше вони опиняться в опозиції до свого народу.

– Як активна сила ми будемо завжди залучати народ до підтримки фундаменту, на якому стоїть наша держава: цілісність, незалежність, проєвропейський вибір, проатлантичний вибір й, звичайно, перемога у війні проти ворога.

результати екзит-полу
Остаточні результати екзит-полу/ Інфографіка 24 каналу

Виборчий марафон на 24 каналі: дивіться онлайн-трансляцію

 

 

Comments are closed.