Невідомі кинули пляшку із запальною сумішшю у вікно квартири будівельників з України у Варшаві, посольство закликає притягнути до відповідальності винних. ФОТО
July 15, 2019
Голос Америки: Яким може бути склад коаліції в Україні
July 15, 2019

Літо продовжується: Жасмін Тукс представила гарячі знімки з реклами Victoria’s Secret

"Ангел" білизняного бренду Victoria's Secret не забуває тішити своїх фанатів новими пікантними знімками, відтак представила пару кадрів з новим купальником яскравих відтінків.

Нові фото з'явились в Instagram-блозі американки Жасмін та лише за декілька годин стали зірвали шквал коментарів та вподобань. На них Тукс позує в роздільному купальнику, що складається з бюстгальтера кольору фуксії та трусиків V-подібної форми яскраво-червоного відтінку.

Такий фасон купальника неабияк прийшовся до лиця Жасмін, яка окрім смаглявого кольору шкіри наділена відмінними зовнішніми рисами. Темне кучеряве волосся та мінімум макіяжу доповнили пляжний образ моделі на фоні вілли з пальмами та басейном. У своєму дописі зірка зізналась, що наразі проводить час на Сейшельських Островах.

Жасмін Тукс
Жасмін Тукс в купальнику Victoria's Secret / Instagram / @jastookes

Жасмін Тукс
Жасмін Тукс в купальнику Victoria's Secret / Instagram / @jastookes

Варто додати, що протягом цілого літа 28-річна Жасмін публікує на своїй сторінці гарячі кадри зі своєї роботи та відпочинку.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Jasmine Tookes (@jastookes)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Jasmine Tookes (@jastookes)

 

 

Comments are closed.