Скандальний фільм з Путіним і Медведчуком на “112 Україна” перевірить Нацрада
July 13, 2019
Свідчення спецпрокурора США Мюллера у Конгресі відклали на тиждень
July 13, 2019

Знайшли взаємозв’язок між солодкими напоями та виникненням раку

Французькі вчені вказали на зв'язок між пристрастю до солодких напоїв, таким як соки, енергетики, молочні коктейлі, та розвитком раку.

Наукові фахівці з Університету Сорбонна опублікували результати свого дослідження, яке вказує на небезпеку звички пити солодкі напої. Вчені протягом п'яти років спостерігали за станом здоров'я понад 100 тисяч осіб.

В результаті дослідниками був зроблений висновок про те, що  для захисту від розвитку раку людина повинна стежити не тільки за тим, скільки солодкого він їсть, а й за тим, в якій кількості він споживає солодкі рідини. Серед учасників проекту протягом п'яти років було виявлено 22 випадки раку на 1000 осіб.

Виявилось, що регулярне вживання соків, енергетиків і молочних коктейлів збільшує ризик захворювання на рак на 18%.

Солодкі напої можуть викликати рак
Солодкі напої можуть викликати рак

В солодких напоях готового виробництва, крім дуже високої концентрації цукру (в склянці пакетованого соку міститься до 6 ложок), також присутні у великій кількості консерванти, які агресивно впливають на слизові оболонки, що сприяють розвитку гастриту і виразки шлунка.

Також в соках можуть бути різні стабілізатори, які руйнують мікрофлору і знижують імунітет, що й підвищує вразливість організму перед можливим раковим захворюванням.

Також часте вживання солодких напоїв в раціоні може бути пов'язано з підвищеним ризиком виникнення серцево-судинних захворювань, надмірної ваги, ожиріння і діабету.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

Comments are closed.