Нормандський формат: у Парижі зустрілися радники
July 13, 2019
Лунін подружився з конкурентом і зірковим новачком Реала, став жертвою техніки 19-річного таланта, а завершив день Зідана тріумфом
July 13, 2019

В’язень Кремля Литвінов розповів про катування в колоніях РФ: відео

Помилуваного політв’язня Сергія Литвінова після передачі з РФ понад 4 місяці утримували в колонії Харкова. Сьогодні чоловіка випустили на волю з Диканівської виправної колонії.

Після звільнення Сергій Литвінов поспілкувався з журналістами та розповів, що президент РФ Володимир Путін – "нехороша людина", пише "Громадське".

Литвінов сказав, що у Росії його катували слідчі, прокурори й вищі люди, які перебувають у Москві в Путіна.

І катували, і знущалися, і принижували, і все, що можна було. Я нічого хорошого там так і не побачив, все було боляче і жорстоко,
– розповів він.

Сергій Літвінов подякував Зеленському за помилування, а громадськості та ЗМІ – за підтримку.

Сергій Литвінов про катування у РФ та Путіна: відео

Хто такий Сергій Литвінов і за що його засудили?

Сергія Литвінова затримали у лікарні Ростова, куди він приїхав лікувати абсцес. РФ збиралася засудити його на 25 років за вбивство 38 фіктивних осіб на Луганщині батальйоном "Дніпро-1", до складу якого нібито входив Литвінов. Згодом йому змінили обвинувачення на розбій. Його засудили на 8,6 років.

Литвінов провів 5 років в колоніях Ростова та Магадана, а потім його перевели відбувати покарання за клопотанням Мін'юсту України у Диканівській колонії №12 у Харкові.

11 липня Президент України Володимир Зеленський видав указ про помилування політв’язня Кремля Сергія Литвінова.

Comments are closed.