Громадський діяч Маслов звернувся до Зеленського через ситуацію з Куницьким
July 4, 2019
СБУ затримала підозрюваного у справі збиття MH17 над Донбасом, – ЗМІ
July 4, 2019

У квітах і пір’ї: Пріянка Чопра знялася у розкішних образах для британського Elle

Відома індійська акторка і модель Пріянка Чопра постала на серпневій обкладинці британської версії журналу Elle. Для приголомшливих фото 36-річна зірка приміряла кілька яскравих образів, у яких фігурували квіти, пір'я і масивність вбрань. Кад...

Відома індійська акторка і модель Пріянка Чопра постала на серпневій обкладинці британської версії журналу Elle. Для приголомшливих фото 36-річна зірка приміряла кілька яскравих образів, у яких фігурували квіти, пір'я і масивність вбрань.

Кадрами з фотосесії Пріянка Чопра поділилася на своїй сторінці в Instagram. Вона опублікувала чи не всі фото, які створив фотограф для британського глянцю Elle.

Варто додати, що над зйомкою працював польський фотограф Marcin Kempski, який також оприлюднив кілька світлин відомої на весь світ знаменитості.

Для різних кадрів Пріянка Чопра приміряла образи від одного й того ж самого бренду – Yves Saint Laurent. Кожен з них відрізнявся стилем та кольором, однак був не менш приголомшливим. До прикладу, на одній з обкладинок модель постала у чорній сукні з принтом масивних рожевих квітів та листя, який доповнила об'ємною накидкою з пір'я страуса.

Пріянка Чопра
Пріянка Чопра / Instagram / @priyankachopra

На ще одній обкладинці Пріянка Чопра приміряла масштабну сукню рожевого-чорного кольору на одне плече, яка також була створена з об'ємного матеріалу. Кожен яскравий образ моделі не доповнювався яскравими чи масивними аксесуарами. Виключенням став кадр, на якому вона постала у білій елегантній сукні з довгими рукавами. До такого вбрання ідеально личили сережки у формі бантів з білих перлин.

Пріянка Чопра
Пріянка Чопра / Instagram / @priyankachopra

Пріянка Чопра
Пріянка Чопра / Instagram / @priyankachopra

Пріянка Чопра
Пріянка Чопра / Instagram / @priyankachopra

 

Comments are closed.