У київському парку під час бійки зі стріляниною постраждав … – Newsru.ua
April 13, 2015
У Берліні розпочалася зустріч “нормандської четвірки” на рівні … – 1tv.com.ua
April 13, 2015

ЄСПЛ дав Росії ще півроку за позовами України по Криму і Донбасу – Дзеркало Тижня

Росія запросила додатковий час.

беженцы с Донбасса

ЄСПЛ відклав на півроку позови України проти РФ

mashable.com

Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) фактично відклав на півроку позови України проти Росії, продовживши до 25 вересня термін передачі Росією відповіді за двома скаргами, поданими Україною у зв’язку з подіями в Криму і Донбасі.

Таке рішення було прийнято 23 березня, йдеться в поширеному комюніке суду в понеділок, 13 квітня.

“23 березня 2015 року на прохання російської сторони ЄСПЛ погодився продовжити до 25 вересня 2015 року термін передачі Росією відповіді на питання про те, чи можна суду приймати на розгляд два позову, поданих Україною проти РФ в рамках статті 33 (міждержавні справи) Європейської конвенції з прав людини”, – йдеться в комюніке.

Минулої осені, 26 листопада 2014 року, ЄСПЛ поширив комюніке, в якому говорилося, що суд очікує від Росії коментарів з питання про можливий розгляд двох позовів, поданих Україною проти РФ. У березні російський Мін’юст попросив у ЄСПЛ продовжити строк для подання відповіді.

Україна подала два позови проти Росії в ЄСПЛ щодо дій Росії щодо незаконної анексії Криму, а також з відповідальністю Росії щодо подій у Донбасі.

Зокрема один з позовів стосується викрадення громадян України у Донбасі та їх тимчасової перевезення в Росію. Мова йде про трьох групах українських сиріт та супроводжуючих їх дорослих. Минулого літа їх захопили в заручники озброєні люди, після чого відвезли на територію РФ.

Як писало ZN.UA, Україна може програти юридичну війну Росії через відсутность стратегії і хаосу. Українська влада, на жаль, не вживає скоординованих кроків у правових відносинах з РФ.

За матеріалами: Интерфакс

“Якщо неправильно керувати країною, всі розумні люди поїдуть” Лі Куан Ю

Приєднуйся!

Мені вже подобається ZN.ua


Найпопулярніші розповіді – Новини Google

Leave a Reply