Кличко влаштує бій у Києві? – ICTV
January 9, 2015
Яценюк обіцяє біометричні паспорти з 12 січня – Дзеркало Тижня
January 9, 2015

Яценюк обіцяє біометричні паспорти з 12 січня – Дзеркало Тижня

Прем’єр-міністр також повідомив, що закордонні паспорти старого зразка залишаться дійсними.

биометрический паспорт

Біометричний паспорт в Україні обіцяють видавати з 12 січня

В Україні з 12 січня почнуть видачу біометричних паспортів, запевнив на першому в 2015 році засіданні уряду в п’ятницю прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

“З 12 числа в Україні будуть видаватися біометричні паспорти, які відповідають світовим і європейським стандартам, які є одним з ключових умов для того, щоб українці з цими паспортами безвізового їздили в країни Європейського союзу”, – цитує Яценюка РБК-Україна.

Тут же він підкреслив, що закордонні паспорти старого зразка будуть дійсні до тих пір, поки громадянин не захоче отримати біометричний паспорт.

“Ті закордонні паспорти, які зараз є у людей на руках – вони всі діючі і по ним можна їздити, їх не потрібно здавати, не потрібно міняти, всі ці паспорти також працюють до того моменту, поки людина не прийме рішення отримати новий біометричний паспорт”, – зазначив прем’єр.

Він також заявив, що за 2015 рік уряд поставив мету видати 2,5 мільйона паспортів.

Яценюк також анонсував видачу відповідних паспортів дітям на строк до 4 років замість проїзних документів. Тимчасові дитячі паспорти, за словами Яценюка, повністю відповідають європейським стандартам.

До Нового року повідомлялося, що видача біометричних паспортів стартує з 1 січня. 5 січня стало відомо, що документи не приймають.

При цьому важливо відзначити, що їздити без віз у шенгенську зону з біометричною паспортом можна буде тільки після рішення ЄС.

За матеріалами: РБК-Україна

Нашому народу вже стільки обіцяно, а йому все мало

Приєднуйся!

Мені вже подобається ZN.ua


Найпопулярніші розповіді – Новини Google

Leave a Reply