Яценюк звільнив голову Державної фіскальної служби та його … – Львівська Газета
March 23, 2015
Дайджест новин перед матчем Іспанія – Україна за останню добу – Sportanalytic.com
March 24, 2015

Яценюк звільнив голову Державної фіскальної служби та його … – Львівська Газета

УНІАН

фото: УНІАН

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк погодив прохання про відставку голови Державної фіскальної служби Ігоря Білоуса та звільнив його заступників Володимира Хоменка й Анатолія Макаренка

Про це А. Яценюк заявив сьогодні під час засідання уряду, передає «Укрінформ».

«Уряд за підсумками службового розслідування приймає рішення про звільнення першого заступника голови служби Хоменка та заступника керівника служби пана Макаренка. Уряд приймає заяву про відставку Ігоря Білоуса», – зазначив він.

Також Арсеній Яценюк доручив міністру фінансів очолити конкурсну комісію з підбору і подання на розгляд прем’єра кандидатури нового голови цієї служби.

«Я доручаю міністру фінансів очолити очолить конкурсу комісію з підбору на мій розгляд кандидатури голови Державної фіскальної служби. Термін – два тижні. У найкоротший термін разом із представниками бізнес-асоціацій Міністерство фінансів має провести відкриту публічну конкурсну процедуру», – зазначив прем’єр.

І. Білоус пояснив подання про відставку необхідністю передати справи «у правильні руки»: «Буде правильно, коли ці всі підвалини і основи, закладені мною – людиною, яка не є податківцем, митником, а інвестиційним банкіром, передадуть у правильні руки. Уряд докладе максимум зусиль, щоб знайти таку людину. Команда в ДФС в принципі сформована гарна, професійна», – сказав він.

24 лютого прем’єр-міністр Арсеній Яценюк розпорядився розпочати службове розслідування проти керівництва Фіскальної служби і відсторонити його від виконання обов’язків. За його словами, службові розслідування було розпочато щодо голови ГФС Ігоря Білоуса, першого заступника голови ГФС Володимира Хоменка, який курує податкову міліцію, і заступника голови ГФС Анатолія Макаренка, який курує митницю. 


Світ – Новини Google

Leave a Reply