Ціна за опалення на прикладі «хрущовки» – ICTV
October 17, 2014
“Нокаутируй терроризм-спаси Украину!”
October 29, 2014

Японія та Польща пообіцяли Україні допомогу – Головна | DW.DE

Порошенко провів у Мілані зустрічі з прем’єр-міністрами Японії, Польщі, Швеції та Австрії. Вони запевнили в підтримці територіальної цілісності України. Токіо планує надати сім мільйонів доларів допомоги Донбасу.

Президент України Петро Порошенко у п’ятницю, 17 жовтня, провів на полях саміту “Азія-Європа” (ASEM) у Мілані низку двосторонніх зустрічей. За результатами українсько-польських перемовин стало відомо, що найближчим часом до України прибуде міністр економіки Польщі, який привезе низку інвестиційних проектів. Крім того, з очільницею уряду Польщі Євою Копач Порошенко обговорив співпрацю у галузях енергетики, безпеки і оборони, а також боротьби з корупцією. Копач запропонувала надати Україні експертну допомогу щодо функціонування польського аналогу Антикорупційного бюро, а також у сфері децентралізації, повідомляє прес-служба українського президента. Глава польського уряду прийняла запрошення Порошенка відвідати Україну з візитом у зручний для неї час.

Японія виділить сім мільйонів доларів допомоги

З прем’єр-міністром Японії Сіндзо Абе президент України домовився підготувати двосторонню угоду щодо залучення та захисту інвестицій. Глава японського уряду висловив підтримку територіальної цілісності та суверенітету України, а також відзначив лідерство Порошенка у складній ситуації, яка склалась.

Сіндзо Абе заявив, що наступного тижня Японія готова надати Україні шість мільйонів доларів США на відновлення інфраструктури Донбасу та один мільйон доларів на медичну допомогу постраждалим мешканцям Сходу України. Абе нагадав, що Токіо вже надає Києву допомогу в розмірі 1,5 мільярда доларів США.

Японія готова підтримати заявку України на членство в ASEM, написав у своєму Twitter Петро Порошенко.

Переговори зі Швецією стосувалися безвізового режиму

Петро Порошенко під час двосторонньої зустрічі подякував прем’єр-міністру Швеції Стефану Левену за нові ініціативи Стокгольма щодо надання технічної допомоги українським реформам. Порошенко закликав Швецію підтримати надання Україні безвізового режиму. Співрозмовники також обговорили питання імплементації угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

З федеральним канцлером Австрії Вернером Файманном Петро Порошенко домовився про тісну координацію дій щодо виконання Мінського протоколу та гарантування енергобезпеки Європи та України. Сторони відзначили, що проведення нелегітимних виборів у деяких районах Донецької та Луганської областей перекреслить мінські домовленості і сприятиме подальшій ескалації ситуації, повідомляється на офіційному сайті українського президента.


Світ – Новини Google

Leave a Reply