Повторні вибори мера відбуваються в Стамбулі, знову лідирує опозиціонер Імамоглу
June 23, 2019
Скічко балотуватиметься у Верховну Раду: що відомо про кандидата
June 23, 2019

Як отримати звання кращого пожежника: фото та відео

У Львові стартував турнір на звання найкращого пожежника. Понад півтори сотні учасників з усіх областей України на площі поблизу оперного театру вправлялися у повному екіпіруванні рятувальників. Та демонстрували витривалість на межі фізичних можливостей, яка згодом стане в нагоді під час реальної служби.

На кожному рятувальнику майже тридцять додаткових кілограмів спорядження – кисневий балон та повне захисне екіпірування. Проте це ще не все, адже потрібно піднятися на четвертий поверх та вибити молотом перешкоду.

"Після цього учасники бігли слалом, тобто оббігали фішки, брали пожежний рукав, наповнений водою під тиском, і зобов'язані були збити мішень. Проте остання вправа була найважча – вони повинні перемістити манекен вагою 80 кілограмів на відстань 30 метрів", – пояснив заступник головного судді змагань Микола Гуменюк.

Турнір за звання кращого пожежника у Львові
Одна із вправ турніру

Змагалося 29 команд за програмою світової системи Firefighter Combat Challenge. Весь комплекс завдань на час. Тут є індивідуальні, командні та змішані дисципліни. 

Даний тип змагань проводиться по американській системі, яка набула великої популярності в Європі. І дійшла вже до нас до України. В Україні проводяться такі змагання лише третій рік. І Львів є третім містом, яке приймає такі змагання у форматі учасників,
– розповів речник Головного управління ДСНС Львівщини Віталій Туровцев.

Аби пройти всю лінію перешкод потрібно бути в ідеальній фізичній формі, кажуть рятувальники. Світовий рекорд подолання – одна хвилина 17 секунд, тому українським хлопцям є до чого прагнути. М'язи в максимальній напрузі, емоції зашкалюють, а сила волі веде вперед.

Береш потерпілого одразу на видиху, а тоді пішов і чуєш що тобі кричать ще десять метрів, п'ять. Ти розумієш, що ти хочеш швидше, але ноги не дають і ти падаєш на ті матраци, – додав учасник змагань, рятувальник Святослав Зведенюк.

Дивіться більше фото з турніру:


+Відео

Comments are closed.