“Шахтар” врешті довів, що львівські пиво й кава не позбавляють … – Еxpress.ua

17.10.2014 21:51

"Шахтар" врешті довів, що львівські пиво й кава не позбавляють бажання забивати

Донеччани з лучанами побили рекорд сезону за кількістю голів у матчі.

9-й тур чемпіонату України стартував у Львові, де донецький “Шахтар” у феєричному матчі розгромив луцьку “Волинь” з рахунком 6:2.

“Гірники” відкрили рахунок на початку зустрічі, розповідає ПроСпорт. Відзначився Дентіньо.

Але у середині першого тайму Ерік Бікфалві відновив рівновагу.

На 36-й хвилині донеччани вдруге вийшли вперед. Четверо захисників дозволили Адріано прийняти м’яч і пробити у лівий кут воріт.

А на початку другого тайму Срна класним ударом довів перевагу господарів до двох голів.

Однак “Волинь” і не думала здаватися. Протягом 20-ти хвилин лучани могли забити чотири голи, але обмежилися одним. На 57-й хвилині Селін замкнув прострільну передачу Еріка. До кінця гри лучани атакували великими силами, але не реалізували свої моменти.

А наприкінці зустрічі бразильські легіонери “Шахтаря” забили ще три голи у ворота Віталія Неділька. У підсумку – 6:2 – “Шахтар” перервав двохматчеву програшну серію, а “Волинь” не може виграти вже три гри.

До того ж, донеччани і лучани побили рекорд сезону за кількістю голів у матчі.

У вівторок “Шахтар” зіграє матч Ліги чемпіонів проти БАТЕ.

Наступні ігри в чемпіонаті команди зіграють наприкінці місяця. “Шахтар” 31 жовтня проведе дербі з “Металургом” у Києві, а “Волинь” зіграє проти “Говерли” в Ужгороді.