Маліновський забив гол у ворота “Манчестер Сіті”: відео
October 23, 2019
Якісна освіта у зручний час – дистанційні школи продовжують набір учнів
October 23, 2019

Чутки: у Британії додатки банків вносять смартфони Samsung Galaxy S10 до чорного списку

Додатки банків у Великобританії почали заносити до чорного списку власників смартфонів Samsung Galaxy S10. На такий крок у банках пішли після виявлення проблем зі сканером відбитка пальця. Як передає androidpolice.com, деякі банки заборонили ...

Додатки банків у Великобританії почали заносити до чорного списку власників смартфонів Samsung Galaxy S10. На такий крок у банках пішли після виявлення проблем зі сканером відбитка пальця.

Як передає androidpolice.com, деякі банки заборонили власникам Galaxy S10 завантажувати і використовувати свої додатки з Play Store. Інші заборонили користувачам авторизуватись за допомогою відбитка пальця.

У чім річ? Нещодавно з’явилась інформація, що захист ультразвукового датчика відбитків пальців в серії Samsung Galaxy S10 можна легко обійти. Для цього достатньо, щоб на смартфоні була наклеєна захисна плівка.

Після цього два британських банки – NatWest і Nationwide Building Society – запровадили заходи щодо захисту коштів користувачів Galaxy. Так, додаток NatWest видалили з Play Store для власників Galaxy S10.

Інший банк Nationwide Building Society вимкнув опцію входу за відбитком пальця з програми.

Що кажуть у Samsung? В компанії пообіцяли вирішити цю проблему у свіжому оновленні програмного забезпечення – його мають випустити вже цього тижня.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

Comments are closed.