Чорнухине відійшло під контроль терористів – Москаль – ЛІГА.net
February 20, 2015
Пакьяо присвятив уболівальникам підписання контракту на бій з … – Корреспондент.net
February 21, 2015

Чорнухине відійшло під контроль терористів – Москаль – ЛІГА.net

В останні дні в цьому населеному пункті йшли вуличні бої. У підсумку селище захопили російсько-терористичні війська

Українська армія покинула селище Чорнухине Попаснянського району Луганської області, туди зайшли терористи ЛНР. Про це повідомили в прес-службі голови Луганської облдержадміністрації Геннадія Москаля.

“Контрольована Україною територія Луганської області в результаті бойових дій втратила один населений пункт – Чорнухине Попаснянського району. Туди зайшли бойовики ЛНР. Площа Чорнухине 753 га, у мирний час тут проживали понад 6000 чоловік. Останні кілька тижнів з населеним пунктом, який опинився в театрі військових дій навколо Дебальцеве, було втрачено зв’язок, тут йшли вуличні бої. Неодноразові спроби евакуювати звідти людей, які ховалися по підвалах, були безрезультатними”, – сказано в повідомленні.

“У січні в Чорнухине з військовим супроводом ще доставили пенсії і закрили всі соціальні виплати і зарплати. У лютому зробити це вже неможливо. Як тільки в околицях почалися бої, голова селища втік, кинувши людей напризволяще. Він виявився звичайним зрадником, який повернувся в Чорнухине тільки тепер разом з окупантами”, – зазначив Москаль.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці – все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Світ – Новини Google

Leave a Reply