Загроза тероризму і диверсій збільшилася в рази – Порошенко – Корреспондент.net
December 20, 2014
Черговий гумконвой Росії прибув на кордон з Україною – Корреспондент.net
December 21, 2014

Черговий гумконвой Росії прибув на кордон з Україною – Корреспондент.net

Черговий гумконвой Росії прибув на кордон з Україною

Фото: Сергій Пивоваров

Почалося митне оформлення вантажів, заявили в МНС

Колона МНС Росії з гумдопомогою для жителів Донбасу прибула на державний кордон, повідомили в управлінні організації інформування населення МНС.

“Колона, що складається більш ніж з 180 машин, розділилася на дві: 90 автомобілів прибули на пункт пропуску “Донецьк” і стільки ж – на пункт пропуску “Матвєєв Курган” у Ростовській області”, – сказав представник відомства.

За його словами, вже почалося митне оформлення вантажів. Вантажівки в’їжджають на КПП, де їх перевіряють митники і прикордонники.

На пропусках також присутні співробітники прикордонної та митної служб України і представники місії ОБСЄ.

Росія, починаючи з серпня, вже відправила в Донбас дев’ять гумконвоїв. З 11 серпня в Донецьк і Луганськ у загальній складності було доставлено близько 12 тисяч тонн гуманітарних вантажів.

Колона МНС РФ з десятої гумдопомогою вранці в неділю, 21 грудня, вирушила з Ростовської області.

У Міністерстві закордонних справ України вважають, що настав час відмовитися від формулювання “гуманітарний конвой” для позначення російських колон, які заходять на окуповані території України.

За словами речника МЗС Євгена Перебийніса, Росія щодня направляє кілька колон зі зброєю та військовою технікою, а так звані гуманітарні конвої є одним із способів підтримки незаконних збройних формувань на Донбасі.

За матеріалами: РИА Новости


Найпопулярніші розповіді – Новини Google

Leave a Reply