“Шахтар” врешті довів, що львівські пиво й кава не позбавляють … – Еxpress.ua
October 17, 2014
Японія та Польща пообіцяли Україні допомогу – Головна | DW.DE
October 17, 2014

Ціна за опалення на прикладі «хрущовки» – ICTV

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, встановила тарифи на послуги централізованого опалення на середньому рівні в 10-11 гривень за кв. м, а також його оплату виключно в опалювальний сезон.

Відповідне рішення комісія ухвалила 17 жовтня, повідомляє УНІАН.

“Комісія розуміє, що це достатньо серйозне питання, можливо навіть проблема, оскільки в середньому вартість тепла з розрахунку на 1 кв. м становить 10-11 гривень за кв. м, тобто для середньої двокімнатної “хрущовки” тариф становитиме 500 гривень на місяць”, – йдеться в повідомленні комісії з посиланням на слова голови НКРЕКУ Володимира Демчишина.

Читайте: Путін сказав, що зробить з бойовиками після їх повернення в Росію

На його думку, такий рівень тарифів необхідний для компенсації витрат підприємств теплокомуненерго в умовах відсутності державних дотацій. Раніше оплату за тепло було розбито рівномірно по місяцю протягом всього року.

“У цій версії тарифів розрахунок проводився на шість місяців (на період опалювального сезону). Тобто, лише за рахунок зміни методології, тарифи зросли в два рази”, – зазначається в повідомленні комісії.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко заявив, що на двосторонній зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним в Мілані сторонам не вдалосядосягти практичного результату щодо вирішення газового питання.


Найпопулярніші розповіді – Новини Google

Leave a Reply