У Тбілісі тривають протести
June 23, 2019
Діти допомогли затримати чоловіка, що намагався зґвалтувати 11-річну школярку
June 23, 2019

ЦВК відмовилась реєструвати кандидатів від партії Саакашвілі на парламентські вибори

Центральна виборча комісія вирішила не реєструвати кандидатів у народні депутати від політичної партії "Рух нових сил" Міхеїла Саакашвілі у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі та кандидатів в одномандатних виборчих округах на позачергових парламентських виборах.

У ЦВК наголосили на розбіжності в датах. Мовляв, президент Володимир Зеленський підписав указ про дострокові вибори 21 травня 2019 року, відтак "розгляд 8 травня 2019 року на засіданні ради політичної партії "Рух нових сил" питань, пов’язаних з участю партії в позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року, не міг бути здійснений". 

Також у Комісії зазначили, що позачерговий з'їзд партії, який відбувся 10 червня і на якому затвердили виборчі списки, порушував вимоги статуту своєї ж партії.

"Прийнято рішення надіслати до Національної поліції України копію цієї постанови та копії протоколу засідання ради політичній партії "Рух нових сил" від 8 травня 2019 року і протоколу позачергового з’їзду політичній партії "Рух нових сил" від 10 червня 2019 року для здійснення перевірки та в разі необхідності вжиття передбачених законодавством заходів реагування", – підкреслили в ЦВК. 

Міхеїл Саакашвілі, який, повернувши українське громадянство, нещодавно приїхав до України, таким рішенням обурений. 

Серйозно? Спочатку нас довго не пропускав банк, керівництво якого контролює Порошенко, а зараз нас знімає призначене ним же ЦВК,
– написав політик на своїй сторінці у Facebook. 

Зазначимо, що ЦВК також відмовила у реєстрації кандидатом до Верховної Ради екс-главі Адміністрації Президента часів Віктора Януковича Андрію Клюєву. А рішення суду, згідно з яким ЦВК зобов'язана зареєструвати нардепа-втікача Олександра Онищенка кандидатом у народні депутати на позачергових парламентських виборах, оскаржила

парламентські вибори 2019
Календар парламентських виборів – інфографіка

Comments are closed.