Зеленський призначить головою Івано-Франківської ОДА директора електростанції
July 6, 2019
Майк Тайсон поділився своїми думками про українських спортсменів
July 6, 2019

У США поділилися очікуваннями від зустрічі з Зеленським

Білий дім чекає на зустріч з українським президентом Володимиром Зеленським, щоправда ще поки невідомо, коли вона відбудеться. Під час заходу офіційний Вашингтон має намір укотре підтвердити свою підтримку Україні.

Як підкреслив Спецпредставник США з питань України Курт Волкер у коментарі "Голосу Америки", у Білому дому чекають на зустріч із Зеленським. Він додає, що дату ще не призначено, щоправда це є питанням найближчого майбутнього.

"Дуже важливо, щоб обидва президенти зустрілися. Вони ніколи раніше не зустрічалися, хоча й спілкувалися телефоном", – зауважив Волкер.

За його словами, під час зустрічі Білий дім планує дати сигнал підтримки реформ в Україні.

"Це справжня нагода для України. Якщо Зеленський зможе це зробити, він дозволить Україні відірватися від спадку минулого", – додав дипломат.

Крім того, спецпредставник Держдепу зазначив, що сигнал Зеленського у вигляді розведення військ у Станиці Луганській є "надзвичайно позитивним кроком, який привертає увагу до бездіяльності Росії".

"Україна має відіграти роль лідера у нормандському процесі, а США продовжуватимуть підтримувати її дії", – констатував він.

Про бажання зустрітися з Трампом Зеленський заявив одразу після своєї інавгурації. Тоді під час зустрічі з міністром енергетики США Ріком Перрі, спеціальним представником США з питань України Куртом Волкером і сенатором Роном Джонсоном гарант зазначив, що Штати є потужним і дуже серйозним партнером для України, передусім, у подоланні агресії Росії.

Вже наприкінці червня з’явилася інформація, що тимчасово виконувач обов'язків голови Служби безпеки України Іван Баканов здійснив візит до США. Там він, зокрема, обговорив майбутній візит Зеленського до Вашингтона.

Comments are closed.