Сину Баганця винесли підозру. Проти нього масово свідчать … – Укрінформ
March 24, 2015
Григорія Суркіса переобрали у виконком УЄФА – Інтерфакс-Україна
March 24, 2015

У РФ закликають повернути Путіну право вводити війська в Україну – Корреспондент.net

Російський парламент повинен знову надати Володимиру Путіну право вводити війська в Україну, якщо США почнуть реальні поставки озброєння в цю країну, вважає перший заступник голови фракції “Справедливая Россия” Михайло Ємельянов.

“Ми вважаємо, що наш парламент не повинен проходити повз цю заяву. Якщо реально США почнуть поставки летальної зброї в Україну, ми повинні не соромлячись почати підтримувати “ополченців”, у тому числі озброєнням, і повернути президенту право вводити війська на територію України”, – сказав він журналістам.

Рішення конгресменів США про постачання зброї в Україну провокаційні, вважає Ємельянов.

“Це свідчить про те, що США абсолютно не зацікавлені в деескалації конфлікту в Україні і намагаються будь-якою ціною озброїти Україну, тому що в їхніх геополітичних планах Україна є тією стримуючою до Росії державою, яка потрібна США, щоб не дати Росії розвинутися в нову супердержаву”, – зазначив депутат.

Як повідомлялося, напередодні палата представників американського конгресу прийняла резолюцію з рекомендацією до президента США схвалити поставки озброєнь в Україну. За документ, який має рекомендаційний характер, проголосували 348 законодавців, проти – 48.

У резолюції міститься заклик до президента “застосувати надані йому конгресом повноваження для надання Україні летальних смертоносних оборонних озброєнь”.

За матеріалами: РИА Новости


Світ – Новини Google

Leave a Reply