У Москві заявили, що США готують для Росії “кольорову … – Молодий Буковинець
March 25, 2015
Біатлоністка Валентина Семеренко стала кращою … – ZAXID.net
March 25, 2015

У Москві заявили, що США готують для Росії “кольорову … – Молодий Буковинець

У Москві заявили, що США готують для Росії "кольорову революцію"

Радбез Росії заявляє, що нова стратегія нацбезпеки США містить низку загроз для Кремля, зокрема – застосування “технології кольорових революцій”.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Ради безпеки РФ.

“Проведений апаратом Ради Безпеки Російської Федерації аналіз Стратегії показує, що на відміну від попередньої (2010 року) редакції вона має явну антиросійську спрямованість і формує негативний образ нашої країни”, – заявили в РБ Росії.

Там переконані, що США мають намір приступити до формування нового глобального економічного порядку.

У Раді безпеки РФ заявляють, що Вашингтон може застосувати “технології кольорових революцій в РФ”.

“Все більш широке поширення для усунення неугодних США політичних режимів набирають вдосконалені технології “кольорових революцій” з високою імовірністю застосування їх щодо Росії”, – сказано в заяві.

Крім того, в ньому говориться, що значні зусилля США та їхніх союзників будуть спрямовані на “формування антиросійського політичного курсу держав, з якими у Росії склалися партнерські відносини, а також на зниження російського впливу на пострадянському просторі”.

“Підкреслюється необхідність стримування “агресії Росії”, перш за все щодо України. Зазначається, що США будуть зберігати пильність щодо стратегічних можливостей Росії, а також допомагати союзникам і партнерам протистояти російській політиці”, – заявили в Раді безпеки Росії.

Рейтинг:

(голосів: 1)

Сьогодні, 19:15

Коментарів 0 Переглядів 0


Світ – Новини Google

Leave a Reply