“Потрібно поговорити з “татом”- динамівський бразилець хоче … – Gazeta.ua
December 19, 2014
У день мінських переговорів відбудеться зустріч Лукашенка і … – Корреспондент.net
December 19, 2014

У день мінських переговорів відбудеться зустріч Лукашенка і … – Корреспондент.net

У день мінських переговорів відбудеться зустріч Лукашенка і Порошенка

Фото: Reuters

Водночас поки не уточнюється, де саме відбудеться зустріч президентів Білорусі і України

Президент Білорусі Олександр Лукашенко і глава української держави Петро Порошенко проведуть 21 грудня зустріч.

Як повідомляв Кореспондент.net, напередодні президент Петро Порошенко заявив, що на 21 грудня в Мінську заплановано переговори. Він також повідомив, що після засідання тристоронньої контактної групи відбудеться розмова в нормандському форматі. У ДНР також підтвердили дату переговорів.

“У неділю, швидше за все, ми зустрінемося з президентом України. Він вчора зателефонував мені і попросив, щоб ми якось зустрілися, переговорили з деяких питань, та і я виявляв бажання, тому що нам є про що поговорити в цій ситуації”, – заявив Лукашенко.

За його словами, “виходячи з цієї розмови, я зрозумів, що українське керівництво, зокрема президент України, абсолютно не є перешкодою до початку нового раунду переговорів у Мінську“.

“Як він сказав, він чекає зараз реакції з боку керівників Луганської та Донецької республік. Якщо там домовленості будуть, то найближчим часом вони можуть зібратися знову на цьому майданчику в Мінську, щоб продовжити діалог і подумати, в якому напрямку вони будуть рухатися”, – продовжив він.

Лукашенко наголосив, що найголовніше – це діалог. “Як би не було складно, я розумію і президента України, але іншого шляху, як сідати за стіл переговорів і вести діалог, ні в нього, ані у керівників Донецька і Луганська немає. Треба розмовляти. Все одно колись буде мир. Але не можна далі йти шляхом ескалації і загибелі ні в чому не винних людей”, – зазначив глава держави.

Водночас поки не уточнюється, де саме відбудеться зустріч президентів Білорусі і України.

Раніше повідомлялося, що президент Білорусі Олександр Лукашенко вимагає від уряду країни вести з Росією розрахунки за поставлену експортом білоруську продукцію у твердій валюті.

За його словами, в ситуації, що склалася, треба шукати механізми компенсації втрат. Одним з таких механізмів Лукашенко назвав скорочення витрат і усунення посередницьких схем у торгівлі з Росією.


Найпопулярніші розповіді – Новини Google

Leave a Reply