Які важливі рішення має прийняти новий парламент
July 17, 2019
Долю євроблях вирішать на позачерговому засіданні Верховної Ради 18 липня
July 17, 2019

Уряд звільнив Власова з посади очільника ДФС

Після скандалу з керівниками митниць західних областей Володимир Зеленський закликав звільнитися очільника ДФС Олександра Власова. Останній з відповіддю не забарився і заяву написав. Кабінет Міністрів уже звільнив Власова.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання Кабміну заявив, що з понеділка, 22 липня, це звільнення буде реалізовано.

За словами Гройсмана, оскільки Власов був головою ліквідаційної комісії ДФС, тепер ці обов'язки Кабмін поклав на директора одного з департаментів служби. При цьому Власов залишається головою Одеської митниці.

Напередодні Олександр Власов написав заяву на звільнення.

Шановний пане президенте, тримаю слово офіцера. Поважаючи вас як верховного головнокомандувача, пишу заяву на звільнення від виконання обов'язків голови Державної фіскальної служби,
– заявив головний фіскал.

Заява на звільнення, Олександр Власов
Заява на звільнення / Facebook Олександра Власова

Що відомо про конфлікт між Власовим і Зеленським?6 липня 2019 року Президент України Володимир Зеленський закликав голову ДФС Олександра Власова звільнити керівників Волинської, Львівської, Закарпатської та Чернівецької обласних митниць. Згодом Власов повідомив, що виконав доручення президента і відсторонив митників.

Втім пізніше з'ясувалося, що насправді ніяких митників головний фіскал не звільняв. За інформацією Володимира Зеленського, їх просто відправили у відпустку. Тоді президент закликав подати у відставку самого Власова.

Comments are closed.