Українські лікарі розповіли про стан Савченко – Укрінформ
March 14, 2015
В Одесі випав з вікна старший прокурор району – Украинские Новости
March 15, 2015

Українські лікарі розповіли про стан Савченко – Укрінформ

Українська льотчиця Надія Савченко, яка незаконно утримується в російській в’язниці, має перебувати під наглядом лікарів весь час виходу з голодування.

Про це заявила головний позаштатний спеціаліст МОЗ України з гастроентерології, професор Наталія Харченко за підсумками огляду Савченко, повідомляє прес-служба “Батьківщини”

«Увесь час виходу з голодування – а це стільки ж, скільки тривало саме голодування, – Надія повинна перебувати у лікарні під пильним наглядом медиків», – зазначила Харченко.

За її словами, українські лікарі перебували у Савченко 5 годин. «Загалом ми були у СІЗО, де утримується Надія, п’ять годин. На момент огляду стан у неї був задовільний. Вона дуже мужньо тримається», – сказала професор.

Читайте також: До Савченко зайшли українські лікарі

За словами гастроентеролога, українські медики детально вивчили документи, поспілкувалися з російськими лікарями та надали їм всі рекомендації з приводу правильного виходу з голодування.

Серед українських лікарів, які оглянули Савченко, був також заступник головного лікаря з медичних питань клінічної лікарні «Феофанія», лікар анестезіолог-реаніматолог Андрій Строкань та завідувач кафедри неврології Національного медуніверситету ім. Богомольця, невропатолог, професор Лариса Соколова.

У новині зустрічається:


Світ – Новини Google

Leave a Reply