Військові відвели “Гради” в Луганській області – Корреспондент.net
March 5, 2015
ГПУ: Свідку вбивства Нємцова погрожували, відкрито … – Дзеркало Тижня
March 6, 2015

Сьогодні — визначальний день для українського футболу – Еxpress.ua

06.03.2015 10:54

Сьогодні -- визначальний день для українського футболу

У п’ятницю, 6 березня, в Києві у Будинку футболу пройде XVII позачерговий Конгрес ФФУ, на якому буде обраний новий глава Федерації.

Рішення про проведення виборів президента було прийнято на попередньому Конгресі, що відбувся в грудні минулого року. Уже в січні чинний на той момент глава ФФУ Анатолій Коньков пішов у відпустку з подальшим відходом у відставку.

У зв’язку з цим виконком Федерації призначив тимчасово виконувачем обов’язків президента Андрія Павелко, який очолював групу з підготовки виборів.

Бажання поборотися за посаду висловлювали сім кандидатів, четверо з них – Маркіян Лубківський, Владислав Ващук, Олег Печерний та Сергій Харченко – у підсумку зняли свої кандидатури.

Участь у гонці продовжили Ярослав Грисьо, якого підтримала Львівська федерація, Ігор Коломойський, делегований Волинською федерацією, і Андрій Павелко, на підтримку якого висловилися більшість колективних членів ФФУ.

Згідно з процедурою, повідомляє ua-football, вибори нового глави українського футболу пройдуть в закритому режимі. Між тим, раніше в ЗМІ з’явилися повідомлення, що Конгрес може бути зірваний або вибору будуть перенесені на більш пізній термін.


Спорт – Новини Google

Leave a Reply