“Барселона” вкотре довела “Реалу”, що “один в полі не воїн” – Еxpress.ua
March 23, 2015
На Луганщині та під Маріуполем бойовики знову стріляли – Молодий Буковинець
March 23, 2015

Супротивник посилює угрупування і підтягує техніку – Тимчук – Укрінформ

Супротивник посилює угрупування і підтягує техніку відразу на декількох напрямах.

Про це написав у Фейсбуці координатор групи “Інформаційний Спротив” Дмитро Тимчук.

“За минулу добу стала погіршуватися ситуація на ділянці н.п. Сокільники, Трьохізбенка, Кримське, куди супротивник інтенсивно підтягує поповнення. Відзначається перекидання ротної тактичної групи (РТГ) терористів – 150-160 осіб, 14 ББМ, 7 танків, мінометна батарея і протитанковий взвод (3 ПТРК типу «Фагот»). Ця РТГ перекидається на флангову позицію в районі н.п. Сокільники», – написав Тимчук.

За його даними, російсько-терористичні війська продовжують посилювати свої угрупування відразу на декількох напрямах. Зокрема, відзначається подальше посилення тактичної групи російсько-терористичних військ на північний схід від Луганська (район н.п.Станиця Луганська). Відзначається перекидання живої сили – до 220 осіб, а також мінометної батареї (шість 120-мм мінометів) і 2 вантажних платформ із зенітними установками ЗУ-23-2.

Читайте також: Бойовики вночі стріляли на усіх напрямах. У хід йшли «Гради», танки і міномети

Крім того, в районі Чорнухиного і на південь від Стаханова терористами триває устаткування вогневих позицій для артилерії, хоча основна частина артилерійських озброєнь нібито «відведена», а в реальності розподілена по цехах і ангарах довколишніх заводів і майстерень в Алчевську, Перевальську, Красному Лучі. Безпосередньо на позиціях розосереджено і замасковано близько 30% від тієї кількості артилерії, яка оперувала в цьому районі під час боїв за Дебальцеве в лютому поточного року.

Також відзначається подальше зосередження другої БТГ російсько-терористичних військ на Докучаєвській ділянці. При цьому 6 одиниць ББМ і 5 танків бойовики перекинули в цей район протягом останніх двох діб.

У новині зустрічається:


Найпопулярніші розповіді – Новини Google

Leave a Reply