Випуск новин за 11:00: ЦВК відмовила Кузьміну. Майк Тайсон в Україні
July 6, 2019
Залучення в Instagram починає падати – дослідження
July 6, 2019

Справа Бубки: IAAF готова співпрацювати з бразильською владою

Міжнародна федерація легкої атлетики (IAAF) готова співпрацювати з бразильською владою у справі про можливу причетність Сергія Бубки до продажу голосів при виборі Ріо-де-Жанейро столицею Олімпійських ігор-2016.

Про це повідомила прес-служба організації російському ТАСС.

"Сергій Бубка категорично спростував це твердження. IAAF продовжує тісно співпрацювати з французьким розслідуванням, і також готова співпрацювати з бразильською владою, якщо у них виникне така необхідність", – повідомив представник IAAF.

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) розглянув заяви колишнього губернатора Ріо-де-Жанейро Сержіо Кабрала про отримання хабарів перед виборами столиці Олімпіади-2016.

Губернатор, який проходить у справі про корупцію та інші фінансові зловживання, стверджує, що він підкупив не менше дев’яти осіб, щоб заручитися перемогою для Ріо-де-Жанейро, і витратив на ці цілі не менше двох мільйонів доларів.

Серед осіб, які начебто отримали хабарі, фігурує й Сергій Бубка.

Реакція Сергія Бубки

Сам Сергій Бубка відкидає усі звинувачення.

"Я повністю відкидаю всі неправдиві твердження колишнього губернатора Ріо, який зараз відбуває довгострокове покарання у в’язниці за звинуваченням у корупції. Містер Діак ніколи не звертався до мене з приводу мого голосу на виборах міста-господаря Олімпійських ігор-2016. Мої адвокати звернуться до містера Діака, щоб він дав пояснення твердженню містера Кабрала, який у своїх свідченнях неправдиво стверджує, що містер Діак міг отримати мій голос. Я доручаю своїм адвокатам скористатися усіма правовими засобами, які вони мають у своєму розпорядженні, щоб захистити всі мої права", – заявив Сергій Бубка.

Хто такий Сергій БубкаПрезидент Національного олімпійського комітету. Український легкоатлет (стрибки з жердиною). Чемпіон Європи та світу, багаторазовий світовий рекордсмен, олімпійський чемпіон. Заслужений майстер спорту. Занесений до Книги рекордів Гіннеса за найбільшу кількість світових досягнень у легкоатлетичному спорті. За визначні спортивні досягнення, особисті заслуги у піднесенні міжнародного авторитету України 4 лютого 2001 року Сергію Бубці присвоєно звання Героя України

Народився 4 грудня 1963 року в Луганську. Там розпочав займатися спортом, згодом переїхав до Донецька. Там у 1999 році йому встановили пам’ятник.

23 червня 2005 року став президентом Національного олімпійського комітету (НОК) України. Є членом Міжнародного олімпійського комітету з 1999 року, входить до виконкому МОК.

Почесний громадянин Луганська, Донецька та бразильського Ріо-де-Жанейро, де і відбулися Олімпійські ігри 2016.

У травні 2002 р. пана Бубку було обрано Народним депутатом України 4-го скликання від блоку "За єдину Україну!". Він займав 12 місце у виборчому списку. У червні 2002 року став членом фракції "Регіони України".

Comments are closed.