Світоліна вийшла до півфіналу турніру в Осаці – Newsru.ua
October 11, 2014
СК РФ відмовився долучати до справи докази невинності … – Голос України
October 11, 2014

СК РФ відмовився долучати до справи докази невинності … – Голос України

Сьогодні, 11:44

 

СК РФ відмовився долучати до справи докази невинності Надії Савченко. Про це на своїх сторінках у Twitter повідомили адвокати українки Марк Фейгін і Микола Полозов.

“Ось так СК відмовляє у прийнятті доказів невинності Савченко. Це просто дикість, немає слів”, – прокоментував Полозов постанову СК РФ.

Фейгін уточнив, що йдеться про свідчення Тараса Синяговського та інших свідків захисту. Підстави відмови Фейгін назвав “дикими” і “такими, які не мають відношення до права”.

“Безсумнівно, що позиція СК по справі Надії Савченко є  послідовною і беззаконною, вона ігнорує право на захист нашої довірительки”, – уклав він.

Також Фейгін повідомив, що за його інформацією, суд, призначений на 13 жовтня, проходитиме в закритому режимі, а Надію Савченко, незаважаючи на її прохання, на засідання не доставлять.

“Як і раніше, захист Надії Савченко змушений констатувати, що процесуально права обвинуваченої абортовані і закон у справі відсутній”, – констатує Фейгін.

“Постанова СК РФ про відмову щодо долучення доказів невинності Савченко захист оскаржить у судовому порядку найближчим часом”, – додає Полозов.

Нагадаємо, в РФ українську льотчицю звинувачують у загибелі російських журналістів. З воронезького СІЗО її етапували до Москви для проведення психіатричної експертизи.

Там Савченко помістили в одиночну камеру спецблока для колишніх співробітників правоохоронних органів СІЗО № 6. У камері вона перебуває під постійним наглядом відеокамер, до неї не пускають українського консула. В Україні її арешт називають політичним. Наступний етап розгляду її справи відбудеться в понеділок, 13 жовтня.

 

112.ua  


Найпопулярніші розповіді – Новини Google

Leave a Reply