У Києві мітингують на підтримку незаконно засудженого в Італії Марківа: фото та відео
October 14, 2019
Каталонським політикам дали 100 років тюрми за референдум про незалежність
October 14, 2019

Санта Дімопулос показала підбірку корисних книг про виховання дітей

Колишня солістка гурту "ВІА гра" Санта Дімопулос, яка стала мамою вдруге 14 вересня в одному з пологових будинків у Монако, опублікувала свою підбірку корисних книг, в яких йдеться про виховання дітей.

Санта Дімопулос стала мамою дівчинки Софії, яку вона народила від чоловіка Ігоря Кучеренка. Протягом своєї вагітності, а також після пологів ексакторка активно веде свій блог у соціальній мережі інстаграм.

Зірка відкрито спілкується з прихильниками на теми, пов'язані з материнством, а також публікує матеріали зі своїми порадами. В одному з них Санта заговорила про цікаві книжки, що стосуються виховання дітей, які вони прочитала.

Книжки про виховання дітей: підбірка Санти Дімопулос

Людмила Петрановська "Таємна опора"

"Як на мене, цю книгу повинні видавати всім батькам ще в пологовому будинку. Автор категорично не погоджується з ідеями відомого американського педіатра Бенджаміна Спока, який радить годувати за розкладом, не брати зайвий раз на руки, якщо не хочеться – можна не годувати грудьми тощо. Що варто ще знати про Б. Спока? Від нього відмовилися двоє його синів", – додала у підписі зіркова мама.

Вільям і Марта Сірс "В очікуванні малюка"

"Це детальний довідник по вагітності з харчуванням, вправами, детальним описом кожного місяця і тижня розвитку дитини. Пам'ятаю, ще коли була вагітною Дені купувала саме цю книгу", – згадала Санта.

Євгеній Комаровський "Здоров'я дитини і здоровий глузд його родичів"

"Педіатрію вже складно уявити без відомого доктора Комаровського. Простими словами і з гумором про найважливіше", – додала Дімопулос.

Юлія Гіппенрейтер "Спілкуватися з дитиною. Як?"

"Про неї я дізналася від психолога, до якого прийшла на прийом з Дені. Якраз починали виникати труднощі в нашому спілкуванні. І зараз я із задоволенням перечитала цю книгу. Свого часу, вона допомогла мені подивитися на дитину по іншому, стати більш уважною до нього, зрозуміти його, і мені син відповів тим же", – зазначила артистка.

 

Comments are closed.