Apple здивує користувачів новими продуктами, – Тім Кук
July 2, 2019
Протест проти рестрації кандидатами в Раду Клюєва і Шарія: учасники звернулись до Зеленського
July 2, 2019

Садовий закликав ЦВК скасувати реєстрацію Клюєва кандидатом у народні депутати

Лідер партії «Самопоміч» Андрій Садовий закликав ЦВК скасувати реєстрацію кандидатом у народні депутати колишнього депутата від «Партії регіонів» й екс-голову Адміністрації президента Віктора Януковича Андрія Клюєва. Цю заяву міського голови Львова прес-служба «Самопомочі» опублікувала у Facebook 2 липня.

На відео, яке поширила прес-служба «Самопомочі», видно, що Андрій Садовий долучився до акції протесту «Терпіти більше не можна!», яка проходить на майдані Незалежності у Києві 2 липня. Учасники акції протестують проти реєстрації кандидатами у народні депутати скандального проросійського журналіста Анатолія Шарія та соратника Януковича Андрія Клюєва, які не жили в Україні впродовж останніх п'яти років.

«Сьогодні тут зібралися багато небайдужих людей, яких обурив факт реєстрації Клюєва кандидатом в депутати і те, що в той самий час не зареєстрували Володю Парасюка, який 5 років тому показав свою тверду позицію. Я вважаю, що це питання небезпеки нашої держави. Такі речі недопустимі», – сказав Андрій Садовий.

Він також закликав демократичні політичні сили об’єднатися і висунути єдиного проукраїнського кандидата в окрузі №46 (міста Бахмут та Лиман на Донеччині, а також частина Бахмутського району), в якому від «Ліберальної партії України» балотується скандальний Андрій Клюєв.

«Моя пропозиція до всіх політичних партій, які себе вважають демократичними, проукраїнськими, – щоб ми об'єдналися і на тому окрузі, де Клюєв хоче перемагати, щоби цього не було, щоби там переміг проукраїнський кандидат. І я закликаю ЦВК переглянути своє рішення і зареєструвати Парасюка кандидатом в депутати. Парасюк – так, Клюєв – ні», –наголосив лідер «Самопомочі».

Нагадаємо, ЦВК відмовила народному депутату Володимирові Парасюку у реєстрації його кандидатом у депутати на дочасних парламентських виборах в окрузі №122 (Яворівський та Жовківський райони на Львівщині) через те, що його заставу замість нього вніс його помічник. Згодом рішення ЦВК підтримали і Шостий апеляційний адміністративний, і Верховний суди.

Натомість ЦВК зареєструвала кандидатом у народні депутати Андрія Клюєва (46-й округ) та Анатолія Шарія, який іде на вибори під першим номером у списку політсили «Партія Шарія». Обом їм ЦВК спочатку відмовляла у реєстрації у зв'язку з тим, що вони не жили в Україні в останні п'ять років. Однак вони домоглись реєстрації у судовому порядку.

Comments are closed.