Донецьк знову обстріляли, поранено жінку – Дзеркало Тижня
September 9, 2014
“Суспільство та держава розділили тягарі війни на дві нерівні … – Gazeta.ua
September 9, 2014

Російські бомбардувальники провокували канадських моряків у … – Укрінформ

  • Російські бомбардувальники провокували канадських моряків у Чорному морі

    Фото: Wikipedia

Літаки російських військово-повітряних сил облетіли в безпосередній близькості канадський військовий корабель “Торонто” в Чорному морі. Канадська сторона вважає це  провокацією.

Про це у вівторок повідомляє Бі-бі-сі.

“Тоді як російські військові літаки, що облетіли навколо канадського корабля Її Величності “Торонто”, не становили загрози, ці дії були без необхідності провокаційними і можуть призвести до ще більшого зростання напруженості”, – сказав міністр оборони Канади Роб Ніколсон.

За його словами, сама присутність “Торонто” в акваторії є “прямим результатом військової агресії і вторгнення на Україну путінського| режиму”.

Водночас у міністерстві оборони Росії заявили, що політ російських літаків був плановим, проходив над нейтральними водами, і зближення з канадським кораблем не відбувалося.

За даними джерел канадських ЗМІ, фрегат облетіли два бомбардувальники Су-24 і розвідувальний літак Ан-26.

Читайте також: Путінська “Сушка” дражнила військовий літак США – Пентагон

Це вже не перший випадок в останні місяці, в якому російські пілоти, на думку спостерігачів з країн НАТО, поводяться так само. Так, в квітні російський винищувач зробив декілька прольотів на низькій висоті над американським есмінцем “Дональд Кук”, дислокованим в Чорному морі. У червні Су-27 ВПС Росії пролетів усього за 30 метрів перед американським стратегічним літаком розвідки радіолокації RC-135U в міжнародному повітряному просторі неподалік берегів Японії.

Нагадаємо, канадські моряки дислоковані у складі контингенту НАТО, який бере участь у спільних навчаннях з Україною, що почалися 8 вересня.

У новині зустрічається:


Світ – Новини Google

Leave a Reply