Харлан відмовилася від пропозиції стати росіянкою за … – Champion.com.ua
December 25, 2014
Рада підтримала податковий компроміс – Укрінформ
December 25, 2014

Рада підтримала податковий компроміс – Укрінформ

Народні депутати ухвалили зміни до Податкового кодексу, що дозволяють підприємцям самим визначати заборгованість з ПДВ і податку на прибуток та сплачувати державі 5% від цього обсягу.

За парламентський проект закону №1071 про податковий компроміс проголосували 268 нардепів, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Новим законом для реалізації режиму податкового компромісу платникам податків надано певні преференції, а саме: сплата лише частки завчасно не задекларованих платежів або неузгоджених податкових зобов’язань, відсутність юридичної відповідальності (фінансової, адміністративної та кримінальної) за зазначені правопорушення, звільнення від податкових перевірок за уточнені та перевірені податкові періоди у наступних звітних періодах тощо.

Читайте також: Луценко назвав перешкоди для ухвалення бюджету

Законом доповнено розділ ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України новим підрозділом, що врегульовує механізм уточнення податкових зобов’язань податку на прибуток та податку на додану вартість під час застосування процедури податкового компромісу.

Закон також передбачає чітку процедуру досягнення податкового компромісу загальною тривалістю до 70-ти календарних днів. При цьому загальний термін можливості прийняття рішення платником податків при застосуванні процедури податкового компромісу становить 90 календарних днів із дня набрання чинності цим законом.

Нагадаємо, що закон про бюджетний компроміс входить до «бюджетного пакету» із 41 документа, які уряд вимагає прийняти перед ухваленням держбюджету-2015.

У новині зустрічається:


Найпопулярніші розповіді – Новини Google

Leave a Reply