У Британії під час гонок авто вилетіло в натовп
July 19, 2019
Тренер Віталія Кличка розповів невідому історію з кар’єри молодого боксера
July 19, 2019

Піар-хід Порошенка, – експерт про обшуки на підприємствах п’ятого президента

Обшуки в спортклубі "5 елемент", що належить Порошенку, і в приміщеннях "Богдан Моторс", не вплинуть на шанси "Європейської Солідарності" пройти до парламенту. Це може бути цілком інспіровано командою Порошенка.

Таку думку 24 каналу висловив політичний експерт Андрій Вігірінський.

Партія "Голос" Вакарчука, до якої частково перейшов електорат Порошенка, через мляву кампанію втрачає рейтинги. Тобто виборці Порошенка не знайшли собі альтернативи. Тому "Європейська Солідарність" пройде до Верховної Ради,
– вважає Андрій Вігірінський.

Крім того, зауважує експерт, електорат Порошенка мав забрати Гриценко, але в нього вся кампанія пасивна. І "Сила і честь" Смешка – але в його список увійшли представники БПП, і цим втратилася новизна партії.

Політолог додає: антикорупційні органи не оприлюднюватимуть деталі справи, оскільки це таємниця досудового слідства. Водночас Вігірінський зауважує, що особливо сенсаційної інформації детективи можуть і не виявити під час обшуків. Після скандалу в "Укроборонпромі" навряд чи збереглася якась таємна інформація. А операції з цінними паперами є у відкритому електронному доступі.

Обшуки можуть бути піар-ходом Порошенка. Його "душать" у НАБУ і ДБР. Але керівництво цих антикорупційних органів призначили при президентові Порошенку, і він з ними мав комунікацію. Дешевий крок: ніби Порошенко не поїхав на допит у ДБР, і компанії, близькі до нього, обшукують. Скоординована спроба "жертвоприношення",
– підкреслив Андрій Вігірінський.

Чому прийшли з обшуками НАБУ і ДБР? 19 липня НАБУ під процесуальним керівництвом САП провело обшуки в елітному спортивному клубі "5 елемент", що належить Петру Порошенку, та у приміщеннях ПАТ "Автомобільна Компанія "Богдан Моторс", власником якої є екс-заступник секретаря РНБО Олег Гладковський. Колишній чиновник кілька місяців тому опинився в центрі скандалу з корупцією в "Укроборонпромі". Наразі детективи проводять обшуки, оскільки вважають, що в обох приміщеннях є докази причетності Порошенка та його оточення до масштабних корупційних афер з військовими закупівлями.

Що відбувається під спортивним клубом "5 елемент": дивіться відео

парламентські вибори  2019

Comments are closed.