Більше половини німців не хочуть, щоб Меркель залишала … – Дзеркало Тижня
December 7, 2014
Інтерпол відмовився оголошувати Януковича в розшук – Ярема – Дзеркало Тижня
December 8, 2014

Путін надав колишній гандболістці “Галичанки” російське … – Львівська Газета

Архів

фото: Архів

Українська гандболістка Регіна Шимкуте отримала громадянство Росії указом президента країни Володимира Путіна від 5 грудня 2014 року

Отримавша російський паспорт, спортсменка зможе зіграти за збірну Росії вже на поточному чемпіонаті Європи, повідомив ТАРС головний тренер національної команди Євген Трефілов.

Шимкуте на початку 2012 року подала заявку на отримання російського громадянства, паралельно відмовившись від виступів за українську збірну. Напередодні європейської першості гандболістка провела збори у складі національної команди.

“Шимкуте була з нами на зборах, але отримала травму – перелом фаланги пальця, – сказав Трефілов. – Тепер чекаємо, коли вона остаточно відновиться. У будь-якому випадку, вона є у списку європейської федерації, яка дала їй відповідний дозвіл. Ми на неї розраховуємо і тримаємо три запасні місця. А далі все залежить від того, наскільки швидко все пройде”.

Регіна Шимкуте народилася в Херсоні й виступала за українські клуби “Дніпрянка” (Херсон) та “Галичанка” (Львів). Потім вона виступала в румунському “Олтхимі”, а з 2010 року виступає за російський “Ростов”. До березня 2012 року вона виступала за збірну України.


Спорт – Новини Google

Leave a Reply