Збірна України з футболу здолала Іспанію на Європейських іграх
June 26, 2019
Випуск новин за 19:00: Онищенко не повернеться у Раду. Антиросійські протести у Варшаві
June 26, 2019

Провал українських розробників: потужна ігрова відеокарта не впоралася з грою The Sinking City

Детективна гра The Sinking City від українських розробників – не найвідоміший проект за мотивами творів Говарда Філіпса Лавкрафта. Однак, як виявилося це не єдина проблема хоррора: маючи середню графіку за сучасними мірками, потужні відеокарти н...

Детективна гра The Sinking City від українських розробників – не найвідоміший проект за мотивами творів Говарда Філіпса Лавкрафта. Однак, як виявилося це не єдина проблема хоррора: маючи середню графіку за сучасними мірками, потужні відеокарти не справляються з The Sinking City.

Флагманська відеокарта NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti насилу справляється з грою в роздільній здатності 4K.

Результати тестування гри The Sinking City. Тестування провели журналісти порталу DSOGaming. Відеокарта EVGA GeForce RTX 2080Ti XC Gaming GPU, яку використали для експерименту, не змогла забезпечити золотий стандарт в 60 кадрів в секунду, видаючи в 4K значення від 46 до 59 fps.

Трейлер гри The Sinking City – дивіться відео

Крім того, The Sinking City страждає від поганої оптимізації прикордонних зон: коли гра намагається довантажити нову локацію, картинка помітно смикається і "заїкається". Втім, в роздільній здатності 1440p гра показує стабільні 104 fps.

Тест гри The Sinking City – дивіться відео

Дата виходу The Sinking City та відгуки критиків. Зауважимо, The Sinking City вийде 27 червня, однак заборона на публікацію рецензій вже знята, і журналісти встигли оголосити свої думки про детектив. На жаль, проект отримав змішані відгуки критиків.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

Comments are closed.