Іран запустить збагачення урану на об’єкті в Фордо
November 5, 2019
Зеленський призначив собі нового радника Ендрю Мака: що про нього відомо
November 5, 2019

Прикрилася тонким тюлем: Анджеліна Джолі повністю оголилася для обкладинки журналу (18+)

Схоже, Анджеліна Джолі переживає по-особливому новий період, який проявляє у своїй творчості. Голлівудська актриса знову знялася для еротичної обкладинки журналу, перевершивши всі попередні роботи.

Нещодавно ми писали про те, що Анджеліна Джолі не знімалася в пікантних образах ще з часів Лари Крофт. З того часу пройшло близько 20 років. Однак у жовтні зірка американського кіно повернулася до гарячих зйомок, поставши на обкладинці журналу Madame Figaro. За останній місяць Енджі подарувала прихильникам третю еротичну серію знімків поспіль.

Обкладинка журналу та інші знімки із серії, над якими працював фотограф Patrick Mackie, з'явилися на офіційній сторінці американського Harper’s Bazaar в інстаграмі. На одному зі знімків відомий фотограф зобразив героїню грудневого номера у звичному для неї образі. Однак інші світлини, зняті для наповнення глянцю, вразили майже всіх її фанатів.

Анджеліна Джолі
Анджеліна Джолі / Instagram / @harpersbazaarus

44-річна Анджеліна Джолі приміряла провокативне вбрання – комбінезон із сітки, в якому позувала, спершись на високий стілець. А на іншому – постала повністю оголеною, накрившись тонким напівпрозорим тюлем.

Анджеліна Джолі
Анджеліна Джолі / Instagram / @harpersbazaarus

Анджеліна Джолі
Анджеліна Джолі / Instagram / @harpersbazaarus

Comments are closed.