Валентина Семеренко – краща спортсменка грудня в Україні – Укрінформ
December 29, 2014
Порошенко розповів, коли може бути оголошено військовий стан – ЛІГА.net
December 29, 2014

Порошенко розповів, коли може бути оголошено військовий стан – ЛІГА.net

Президент Петро Порошенко заявив, що конфлікт в Донбасі має бути вирішено виключно політичним шляхом

Воєнний стан буде оголошено, як тільки почнуться наступальні бойові дії. Про це президент Петро Порошенко  заявив в ході підсумкової прес-конференції в понеділок, передає кореспондентЛІГАБізнесІнформ.

“Військового вирішення питання по Донбасу не існує. Хто хоче побалуватися – зброю в руки і під кулі російської військової машини. Сотні українських героїв гинули за день, коли було вторгнення. Існує виключно політичне рішення конфлікту в Донбасі”, – підкреслив Порошенко.

Глава держави повідомив, що з 9 грудня, коли був введений режим тиші, під обстрілами бойовиків не загинув жоден солдат.

“Так, ми втрачаємо воїнів, які гинуть на розтяжках, в тому числі наших, ми втрачаємо від зіткнень з диверсійно-розвідувальними групами. Але режим припинення вогню працює, і не гинуть українські воїни. Військове положення буде введено негайно моїм указом, рішення РНБО буде передано до Верховної Ради, як тільки відбудуться перші наступальні операції від лінії зіткнення. Ніхто не буде вагатися ні хвилини”, – запевнив Порошенко.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці – все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Найпопулярніші розповіді – Новини Google

Leave a Reply