Льовочкіна у ПАРЄ звинуватила український уряд та згадала … – Укрінформ
January 28, 2015
Бокс: Українські отамани в гостях перемогли Китайських драконів – ЛІГА.net
January 31, 2015

Порошенко обіцяє бійцям АТО тисячу гривень на день уже з 1 … – Корреспондент.net

Порошенко обіцяє бійцям АТО тисячу гривень на день уже з 1 лютого

Фото: AP

Безпосередньо за участь у бойових завданнях АТО платитимуть тисячу гривень на день

Уже з 1 лютого цього року військовослужбовці, які беруть участь в АТО на Донбасі, отримуватимуть тисячу гривень за бойовий день. Про це заявив президент Петро Порошенко під час покладання квітів до Пам’ятного Хреста Героям Крут, передає Укрінформ.

“Уже з 1 лютого український солдат, який не просто несе службу в зоні антитерористичної операції, а безпосередньо згідно з бойовим наказом бере участь у бойових діях, матиме виплату тисячу гривень за один бойовий день”, – сказав президент.

За його словами, українські бійці також отримуватимуть окрему винагороду за кожен підбитий танк, БМП, знищену артилерійську систему.

“Так, наші воїни воюють не за гроші, але це не знімає з влади і суспільства права та обов’язки дякувати захисникам”, – зазначив Порошенко.

Водночас Глава держави нагадав, що ситуація на Донбасі залишається вкрай напруженою, але українські бійці стримують атаки на всій лінії фронту.

Вживаються також зараз додаткові стратегічні і тактичні заходи для зміцнення оборони, додав президент. У зв’язку з цим Порошенко нагадав, що вчора відновив на посаді першого заступника начальника Генштабу генерала Воробйова.

Під час церемонії покладання квітів Порошенко нагородив орденом “За мужність” ІІІ ступеня лейтенанта Андрія Назаренка і солдата Євгена Курінного, які проявили себе в зоні АТО.

Як повідомляв Кореспондент.net, напередодні Міноборони опублікувало розміри винагороди бійцям АТО. Так, за знищення автомобіля винагорода складає 10 мінімальних заробітних плат (12 тис. грн); танка – 40 мінімальних заробітних плат (48 тис. грн); реактивної системи залпового вогню – 50 мінімальних заробітних плат (60 тис. грн); бойового літака – 100 мінімальних заробітних плат (121 тис. грн).


Світ – Новини Google

Leave a Reply