Порошенко обговорив із головами силових відомств питання … – Інтерфакс-Україна
January 4, 2015
Українська тенісистка Світоліна блискуче стартувала у Брісбені – OstanniPodii.com
January 5, 2015

Порошенко обговорив із головами силових відомств питання … – Інтерфакс-Україна

12:14 04.01.2015

Президент України Петро Порошенко провів робочу нараду з керівниками силових відомств за участю секретаря РНБО України Олександра Турчинова, під час якої приділив увагу аналізу ситуації в зоні проведення АТО і стану виконання Мінських домовленостей.

Як повідомляє в неділю вранці прес-служба глави Української держави, також було порушено питання дотримання режиму припинення вогню, рівня матеріально-технічного забезпечення військ та стану виконання рішень РНБО щодо пропускного режиму на лінії розмежування і заходів з протидії фінансуванню тероризму.

Президент України наголосив на необхідності посилення заходів із протидії терористичним загрозам. “Активізація терористів і їхні спроби провокувати Збройні сили України потребують наших рішучих дій”, – зазначив П.Порошенко.

Президент доручив активізувати зусилля з визволення українських військових, які перебувають у полоні бойовиків. “Завдяки розвідці і СБУ ми маємо інформацію про місцезнаходження і кількість наших військових, які перебувають під арештом незаконних збройних формувань. Ми маємо зробити все для їх якнайшвидшого звільнення”, – наголосив глава держави.

Під час наради міністр оборони України Степан Полторак представив кроки з реформування міністерства і перші результати спільної роботи з волонтерами щодо матеріально-технічного забезпечення військ.

Президент доручив СБУ посилити контроль на пропускних пунктах із недопущення контрабанди. Також глава держави доручив Антитерористичному центру забезпечити проходження через пропускні пункти тільки оформлених вантажів зареєстрованих підприємств.

У свою чергу секретар РНБО України доповів про ситуацію на сході країни і повідомив про те, що “для проведення комплексних антитерористичних заходів перетин через лінію дотику в зоні АТО буде обмежено до семи транспортних коридорів, а всі інші шляхи буде перекрито”.

У нараді взяли участь міністр оборони України, начальник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко, начальник Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко, міністр інформаційної політики України Юрій Стець, радник президента України, представник волонтерських організацій Юрій Бірюков, керівник Антитерористичного центру Василь Грицак.


Світ – Новини Google

Leave a Reply