Росія так і не пустила консулів до українських ув’язнених. МЗС … – Укрінформ
May 15, 2015
Порошенко нагородив посмертно 220 учасників АТО – Голос України
May 15, 2015

Порошенко: Координація дій з США – життєво необхідна – Корреспондент.net

Порошенко: Координація дій з США - життєво необхідна

Фото: Петро Порошенко/Твиттер

Порошенко зустрівся з Нуланд

Президент України Петро Порошенко і помічник державного секретаря США Вікторія Нуланд обговорили ситуацію на сході України і скоординували подальші кроки щодо мирного врегулювання конфлікту на Донбасі, повідомляє прес-служба глави держави.

“Сторони обговорили і скоординували подальші спільні кроки щодо мирного врегулювання ситуації на Донбасі і подальшому впровадженню реформ в Україні”, – йдеться в повідомленні.

Порошенко зазначив: “Координація наших дій з США є життєво важливою”.

Він також підкреслив, що Україна неухильно виконує мінські домовленості і готова їх імплементувати.

Президент подякував США за підтримку України та сприяння в реалізації Мінського мирного процесу.

Крім того, він поінформував Нуланд про поточну ситуацію на Донбасі, про дії України для деескалації, а також акцентував на тому, що просування реформ в Україні є невідворотним.

У свою чергу, Нуланд зазначила, що її візит до Києва є підтвердженням підтримки Штатами України на шляху реформ, в тому числі і по децентралізації.

Вона підкреслила, що “Сполучені Штати залишаються надійним і відданим партнером України у впровадженні реформ, зокрема у боротьбі з корупцією та децентралізацією”.

Крім цього, вона поінформувала, що метою візиту є обмін думками та інформування про візит держсекретаря США Джона Керрі в Російську Федерацію.

Як повідомляв Корреспондент.net, раніше Нуланд зустрілася в Києві з прем’єром Арсенієм Яценюком. На зустрічі політики говорили, як повернути вкрадене екс-чиновниками в Україні.

Як відомо, візит Нуланд триватиме два дні. У п’ятницю, 15 травня запланована її зустріч з президентом України Петром Порошенком, головою Верховної Ради Володимиром Гройсманом. Крім того, можливі робочі зустрічі з керівництвом МЗС, МВС та Міністерства фінансів.

Найпопулярніші розповіді – Новини Google

Leave a Reply