Срна, Шацьких, Шевчук та Калініченко навчатимуться на тренерів – Гал-Info
April 6, 2015
Порошенко: З полону звільнені 16 українських військових – Корреспондент.net
April 6, 2015

Порошенко: З полону звільнені 16 українських військових – Корреспондент.net

Порошенко: З полону звільнені 16 українських військових

Фото: AP

Президент повідомив про звільнення з полону 16 українських військовослужбовців

Президент України Петро Порошенко повідомив про звільнення з полону 16 українських військовослужбовців. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook ввечері в понеділок, 6 квітня.

“Щойно звільнили з полону 16 наших героїв. Хлопці вже в автобусі їдуть до Краматорська. Боремося за кожен українця!” – Йдеться в повідомленні.


facebook.com/petroporoshenko

Звільнення 16 військовополонених підтвердив і радник заступника міністра оборони Василь Будик.

“За інформацією, яка сьогодні у нас є, Донецьк в односторонньому порядку передав 16 наших бійців. Прізвища вже відомі. Думаю, будуть опубліковані трохи пізніше. Як пояснила донецька сторона, це зроблено у вигляді доброго жесту в продовження переговорів зі звільнення наших хлопців з полону “, – сказав Будик ввечері в ефірі” 5 каналу “.

Він підкреслив, що передача полонених відбувається в односторонньому порядку. “Натомість ми нікого не віддаємо”, – зазначив він.

Як повідомляв Кореспондент.net, раніше сьогодні другий президент України (1994-2005 роки), представник від Києва в переговорному процесі з бойовиками Леонід Кучма заявляв, що обмін полоненими з сепаратистами в цей час призупинено. За його словами, Україні необхідно створити окремий орган, який би займався питаннями обміну заручниками

Відзначимо, про припинення обміну полоненими 5 квітня заявили в самопроголошеній ДНР.

Нагадаємо, 21 лютого з полону були звільнені 139 військових. За словами сепаратистів, силовики передали 18 прихильників ЛНР і 36 ДНР. Серед звільнених чотири жінки.

Відтоді більше обмінів полоненими не було, за винятком поодиноких випадків домовленостей.


Найпопулярніші розповіді – Новини Google

Leave a Reply