Бойовики обстріляли Дзержинськ, осколками поранило двох дітей – Дзеркало Тижня
April 14, 2015
УЄФА проведе “Матч всіх зірок” – РБК-Україна
April 14, 2015

Порошенко закликав збільшити місію ОБСЄ на Донбасі – Корреспондент.net

Порошенко закликав збільшити місію ОБСЄ на Донбасі

Фото: АР

Порошенко закликав збільшити моніторингову місію ОБСЄ

Про це повідомляє прес-служба президента. Порошенко закликав збільшити моніторингову місію ОБСЄ і посилити її технічно для верифікації порушень припинення вогню і відведення техніки.

Порошенко поінформував Ангелу Меркель про ескалацію ситуації на Донбасі через те, що бойовики не припиняють вогонь і не виконують вимогу повного відведення важкої техніки. Він також наголосив нанеобхідностінегайного звільнення всіх заручників.

Також Порошенко і Меркель погодилися, що необхідно створити всі умови для надходження гуманітарної допомоги для постраждалих, які проживають у Донецькій і Луганській областях, зокрема тієї, що надходить за сприяння Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

Співрозмовники висловили сподівання на результативність проведення зустрічі міністрів закордонних справ країн “нормандської четвірки” в Берліні і домовилися продовжити діалог за її результатами.

Раніше, начальник Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ в Україні посол Ертугрул Апакан висловив тривогу у зв’язку з відновленням насильства в селищі Широкино в суботу і в неділю, а також навколо донецького аеропорту, і закликав на всі сторони проявляти стриманість.

ОБСЄ: На Великдень в районі Донецька прозвучало більше тисячі вибухів


Світ – Новини Google

Leave a Reply