У Львові стартував третій етап міжнародного турніру з водного … – Західна інформаційна корпорація
September 28, 2014
Іспанія хоче заблокувати референдум у Каталонії – Укрінформ
September 28, 2014

Порошенко анонсував українсько-американський саміт і чекає на … – Дзеркало Тижня

Також президент звернувся до міністра торгівлі США за сприянням у поглибленні співпраці у сфері видобутку сланцевого газу.

Порошенко

Порошенко обговорив з міністром торгівлі США економічний розвиток України

www.3dsmodels.com

За останні дні відносини України і США стали більш тісними. Про це президент України Петро Порошенко заявив у рамках зустрічі з міністром з питань торгівлі США Пенні Пріцкер в Києві, 27 вересня.

Особливо український лідер підкреслив важливість розвитку цих відносин в енергетичній сфері, двосторонній торгівлі, а також координації зусиль у співпраці з МВФ і Світовим Банком.

Зокрема, Порошенко подякував за ефективну антикризову місію Департаменту енергетики США. “Ми сподіваємося на співпрацю з американськими компаніями щодо сланцевого газу”, – заявив глава держави.

Більш того, президент оголосив про домовленості щодо проведення в Україні українсько-американського бізнес-саміту в грудні поточного року, за допомогою якого президент має намір залучити інвестиції в країну.

“Я вважаю, що донесення інформації про важливість забезпечення безпеки інвестицій в Україні є необхідним для нас”, – сказав Петро Порошенко.

У свою чергу, міністр торгівлі США Пенні Пріцкер запевнила Порошенко в готовності США сприяти Україні в її прагненнях зміцнювати економіку та покращувати бізнес-клімат.

“Ваш народ потребує реформ і установка системи рівних можливостей для всіх громадян”, – зазначила Міністр. “Враховуючи Вашу Стратегію реформ – 2020, у Вас дуже амбітна бачення майбутнього України. І це прекрасно. Ми будемо підтримувати Вас на цьому шляху реформування країни”, – цитує прес-служба президента слова американського міністра.

Зокрема, міністр Пріцкер особливо підкреслила Порошенку важливість прийняття антикорупційного законодавства та вжиття кроків щодо дерегуляції економіки.

Раніше повідомлялося, що США підготували Україні конкретний пакет фінансової та військово-технічної допомоги. За матеріалами: ZN.UA


Найпопулярніші розповіді – Новини Google

Leave a Reply