Черговий футболіст “Шахтаря” перейшов у російський клуб
July 4, 2019
“Володар перснів” від Amazon: все, що відомо про найдорожчий серіал в історії
July 4, 2019

Повернення Росії до ПАРЄ: росіяни пообіцяли повернути борги Раді Європи

Після повернення до складу Парламентської асамблеї Ради Європи Росія відновила свої фінансові внески до бюджету Ради Європи. Так, за 2019 рік РФ вже заплатила 33 мільйони євро. Крім того, у МЗС Росії пообіцяли повернути борги за попередні роки.

Після втрати голосу в міжнародній організації Росія відмовилася сплачувати щорічні внески до ПАРЄ. Так, за 5 років у країни набіг чималий борг перед нею. Проте країну-агресора повернули до ПАРЄ без зобов’язань щодо повернення коштів. Про те, що кошти за 2019 рік вже внесені, ТСН повідомили у прес-службі ПАРЄ.

Підтверджую вам, що Росія внесла свій внесок до бюджету Ради Європи,
– сказав речник Даніель Хольтген.

Відповідаючи на питання, чи буде Росія виплачувати Раді Європи заборгованість за 2017-2018 роки, офіційна представниця МЗС Росії Марія Захарова запевнила, що всі фінансові зобов’язання РФ будуть виконані.

Повноваження російської делегації були підтверджені у повному обсязі. Є всі умови для вирішення питань заборгованості перед Радою Європи. Загалом російські зобов'язання будуть виконані,
– пообіцяла Захарова.

Як Росію повернули до ПАРЄ?

Більшістю голосів євродепутатів в ніч на 25 червня. Так, країну-агресора повернули не зважаючи на те, що у березні минула 5 річниця анексії українського Криму і вже стільки ж триває війна на Донбасі.

Проти повернення Росії до ПАРЄ проголосували повним складом лише делегації України та Грузії.

Росія ПАРЄ країна
Хто голосував за повернення Росії до ПАРЄ: список країн

Чому Росію взагалі виключали з ПАРЄ?

Через її агресію стосовно України. Зокрема, – через анексію Криму. П’ять років російські лобісти намагалися повернути країну в ПАРЄ, проте Україна блокувала ці спроби. Тепер же російська делегація може, як нічого й не було, брати участь у засіданнях і голосувати.

Comments are closed.