Головні новини 1 липня: непоправні втрати для українського війська, політична відпустка Клімкіна
July 1, 2019
Слідком РФ хоче заочно заарештувати нардепа Лозового за участь у нападі на київський офіс “Росспівробітництва” в 2018 році
July 1, 2019

На фоні розкішного авто: Емілі Ратажковскі оголила струнку фігуру

28-річна модель Емілі Ратажковскі насолоджується розпалом сезону наповну. Зваблива американка поділилася сексуальним фото в купальнику на фоні яскравого автомобіля.

Нещодавно Емілі Ратажковскі стала справжньою зіркою імітованого подіуму на лавандових полях у Провансі. Одразу після дефілювання у пікантній сукні Емілі Ратажковскі відправилася на вікенд зі своїм чоловіком, орендувавши яскраву автівку.

Так, аби поставити пташку у графі "кількаденний відпочинок", Емілі Ратажковскі традиційно зробила кілька сексапільних фото. На світлині, яку американка зробила на фронтальну камеру, вона постала у літньому топі з глибоким декольте, а от на кадрі поруч з червоною машиною модель позувала у доволі гарячішому образі.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Emily Ratajkowski (@emrata)

На ній був крихітний купальник приглушеного помаранчевого кольору, а також червона пов'язка на голові. На плечі красувалася трендова солом’яна сумка, а сама вона позувала перед камерою у такому ракурсі, аби підкреслити всі переваги своєї фігури.

Емілі Ратажковскі
Емілі Ратажковскі / Instagram / @emrata

Comments are closed.