На Донбасі підірвали залізничний міст із потягом – ICTV
March 18, 2015
Президент України разом з українськими воїнами відвідав … – Інтерфакс-Україна
March 20, 2015

На Донбасі підірвали залізничний міст із потягом – ICTV

У Луганській області у вівторок підірвано залізничний міст з вугільним ешелоном, повідомив голова обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль.

“Вчора ввечері невідомі підірвали залізничний міст через автомобільну дорогу на перегоні станції Шепілова-Сентянівка (51-й кілометр). Міст, який, до речі, є пам’яткою архітектури, розташований між с. Оріхове, яке контролюється українською владою, і с. Голубівка, окупованим бойовиками так званої ЛНР, тобто на нейтральній території, проте ближче до окупованого села”, – повідомляє прес-служба Москаля в середу.

У повідомленні наголошується, що підрив виявив машиніст поїзда, який з 51-м вагоном коксівного вугілля, що належить Алчевському металургійному комбінату, рухався колією. Під час екстреного гальмування передня частина тепловоза зійшла з рейок на залізничний насип, згодом заднім ходом тепловоз знову виїхав на колію. Постраждалих внаслідок вибуху мосту немає.

“Це не перший диверсійний акт на даній ділянці залізниці. Вперше колії тут підірвали 12 лютого, вдруге – 9 березня, втретє – вчора”, – наголосили в прес-службі.


Світ – Новини Google

Leave a Reply