Американский боксер не выжил после боя
October 17, 2019
Прогноз погоди на 17 жовтня: бабине літо на повну панує в Україні
October 17, 2019

Ми стежимо за вами, – британським військовим погрожують російські боти

Російські кіберагенти розсилають погрози британським військовим НАТО, які дислокуються в Естонії.

Такі повідомлення військовим Об'єднаного королівства періодично надсилають на мобільні та в соцмережах, повідомляє The Telegraph.

Крім цього, армійці скаржаться, що попередження отримують і рідні солдатів. Зокрема чоловіки з російським акцентом телефонують дружинам військових і ставлять неприємні запитання. 

Їхнє керівництво переконане – це складова російської кібер-війни для стримування та залякування британських військ та їхніх союзників.

Повідомлення з погрозами боти пишуть зі спеціальних акаунтів. Цікаво, що аналогічну тактику росіяни вже п'ять років застосовують і до українських військових.

Важливо! Наразі майже 1000 співробітників Великобританії розміщені в Естонії в рамках великої операції НАТО. Вони прибули туди у 2017 році з метою стримування російської агресії у Східній Європі.

До слова, напередодні російські хакери атакували кілька лікарень у США та заблокували їх роботу. Лікарні змушені були заплатити гроші, аби отримати ключ шифрування для відновлення доступу до баз даних закладів.

Comments are closed.