“Ми не залишимо свого солдата”, – дружина нацгвардійця Марківа, несправедливо засудженого в Італії, отримала квартиру від МВС
October 11, 2019
Топ-модель по-українськи 3 сезон 7 випуск: жорстокі бійки та повернення учасниці

Маліновський оформив дубль у ворота Литви, забивши казковим ударом зі штрафного: відео

Збірна України перемагає Литву в Харкові з рахунком 2:0. Дублем за "синьо-жовтих" відзначився півзахисник Руслан Маліновський.

Україна – Литва 2:0
Гол: Маліновський, 29, 58

На 29 хвилині Маліновський, який є півзахисником "Аталанти", виборов м'яч у центрі поля, пройшов з ним до штрафного, де зіграв "у стіночку" з Мораесом. Увійшов у штрафний, Руслан пробив низом під голкіпером – 1:0.

Відео голу Маліновського

По перерві Руслану вдалося оформити дубль. Ярмоленко заробив небезпечний штрафний, а Руслан пробив ідеально в дев'ятку.